Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej siódmej edycji Łomżyńskiego Konkursu Matematycznego 2017 organizowanego przez Instytut Informatyki i Automatyki w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Nie czekaj! Zarejestruj się jak najszybciej!

Portal konkursowy został już udostępniony.

Czekamy na Ciebie!

Poprzednie edycje Konkursu cieszyły się dużym i systematycznie rosnącym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że teraz także tak będzie, tym bardziej, że i tym razem przewidujemy dla zwycięzców interesujące nagrody, a każdy uczestnik Wielkiego Finału otrzyma Certyfikat uczestnictwa w Konkursie.

Wsparcia merytorycznego naszemu konkursowi udzielili nauczyciele matematyki z I-go, II-go oraz III-go Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie, Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży oraz eksperci z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. 

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Harmonogram Konkursu

 Regulamin Konkursu